Zaproszenie do udziału w Łódzkim Salonie Maturzystów

Już 27 września odbędzie się Łódzki i Świętokrzyski Salon Maturzystów 2021, przygotowany we współpracy z Okręgową Komisją Egzaminacyjną oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi/ Kuratorium Oświaty w Kielcach. Wydarzenie, w formule online,  jest przeznaczone dla uczniów ostatnich klas liceów i techników przygotowujących się do egzaminu maturalnego i rekrutacji na studia.
W programie Salonu są prezentacje ekspertów OKE na temat przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych oraz prezentacja oferty studiów uczelni z całej Polski. W strefie EXPO uczniowie będą mogli odwiedzić wirtualne stoiska uczelni i porozmawiać na czacie z ich przedstawicielami. Udział w Salonie z pewnością pomoże młodzieży w przygotowaniu do matury i wyborze najlepszej ścieżki dalszego kształcenia.
Rejestracja na Salon jest prosta: trzeba wypełnić krótki formularz na stronie: https://salonmaturzystow.pl/2021/salon/lodzki-i-swietokrzyski

Zachęcamy uczniów do rejestracji, którzy będą mogli odbywać wirtualny spacer po stoiskach już od godziny 9.00, uczniowie otrzymają także Informator dla Maturzystów 2022 w formie e-booka.

Skip to content