Srebrny Wilk dla „Cosmic Dishes” – Najlepszy Projekt w województwie łódzkim

Z radością informujemy, że uczniowie z klasy 1e realizujący projekt „Cosmic Dishes” w ramach Olimpiady „Zwolnieni z Teorii” zostali finalistami olimpiady!
Agnieszka Radek – Liderka Projektu,  Szymon Kowalczyk , Wojciech Patura, Piotr Zagawa. Ich zaangażowanie i kreatywność zostały docenione, a projekt zdobył prestiżową nagrodę „Srebrnego Wilka” za najlepszy projekt w województwie łódzkim.
Podczas realizacji projektu uczniowie zdobyli cenne kompetencje, takie jak zarządzanie projektami, współpraca zespołowa, kreatywne rozwiązywanie problemów oraz umiejętności komunikacyjne, którymi mogą zabłysnąć podczas przyszłych rozmów rekrutacyjnych. Otrzymali także międzynarodowe certyfikaty z zarządzania projektami wydany przez Project Management Institute ATP.
Najlepsze zespoły w Polsce rywalizują o “Wilki” – nagrody, które odbierają z rąk przedstawicieli władz państwowych i prezesów największych firm. Projekt „Cosmic Dishes” to innowacyjna inicjatywa, mająca na celu edukację społeczeństwa na temat zrównoważonego żywienia, które korzystnie wpływa zarówno na zdrowie ludzi, jak i na zdrowie planety.

Opiekun Projektu – Aleksandra Daciów

Skip to content