Projekt „Z ziemi polskiej do włoskiej – poznajemy korzenie kultury łacińskiej”

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, nasi uczniowie podzielili się swoimi wrażeniami z niedawnego wyjazdu do Włoch, realizowanego w ramach programu FERS. Była to doskonała okazja, aby upowszechnić rezultaty projektu oraz przybliżyć wszystkim zebranym piękno włoskiej kultury i edukacji.

Uczniowie opowiedzieli o odwiedzonych miejscach, zdobytej wiedzy i nowych doświadczeniach. Przedstawili również fotoreportaż z wyjazdu, który pozwolił wszystkim obecnym zobaczyć, jak wyglądał ich pobyt we Włoszech. W holu szkoły umieszczono plakaty, które zawierały informacje o projekcie, jego celach oraz korzyściach płynących z udziału w mobilności edukacyjnej.

Na uroczystości byli obecni także przedstawiciele lokalnych mediów, miasta oraz oświaty, rodzice, którzy z zainteresowaniem słuchali relacji uczniów. Była to doskonała okazja do pokazania, jak międzynarodowe projekty edukacyjne mogą wzbogacać nasze doświadczenia i poszerzać horyzonty. Uczniowie pochwalili się również zdobytymi certyfikatami, które wręczono im za udział w projekcie.

Uczniowie wyrazili wdzięczność za możliwość uczestniczenia w projekcie oraz zachęcali młodszych kolegów do udziału w przyszłych edycjach. Cała społeczność szkolna miała okazję dowiedzieć się więcej o programie FERS i korzyściach wynikających z międzynarodowych projektów edukacyjnych. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i aktywny udział w tym wydarzeniu.

Skip to content