Nasza uczennica stypendystką Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica klasy IIId JULIA  KIERNER została przyjęta do programu pomocy wybitnie zdolnym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci w roku szkolnym 2018/2019.

Komisja oceniająca wnioski kandydatów doceniła jej liczne osiągnięcia oraz zaangażowanie w rozwój swoich zainteresowań i uzdolnień. Julka jest  jednym z 349 nastolatków o zainteresowaniach naukowych i literackich wybranych spośród wszystkich aplikujących z całej Polski.

27 października 2018r. na Zamku Królewskim w Warszawie Julka uczestniczyła w spotkaniu inauguracyjnym dla stypendystów Funduszu. W kolejnych miesiącach do września 2019r. uczennica weźmie udział w zajęciach służących wspieraniu ogólnego rozwoju, tutorialu naukowym, specjalistycznych warsztatach badawczych i obozach naukowych prowadzonych przez pracowników wyższych uczelni oraz PAN. Mamy nadzieję, że jej zaangażowanie i pasja pozwolą na odbycie indywidualnego stażu badawczego w laboratorium naukowym.

Gratulujemy zakwalifikowania się do programu i życzymy poznania wielu ciekawych osób: rówieśników i pracowników naukowych oraz realizacji  marzeń.

Jolanta Stegienka

Skip to content