Ostatnie olimpijskiej sukcesy

W ostatnią sobotę 18 czerwca w Białymstoku odbyły się finałowe zmagania  IX -tej edycji Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym.

Uczestnikami tych zawodów z  było czworo uczniów LO im. B. Brusa w Skierniewicach. Maciej Stanecki (3k) został laureata II-go, a Maria Rutkowska (3f) laureatką XIII-go miejsca. Wiktoria Bzoma (3f) i Adrian Galiński (1b) uzyskali status  finalistów.

Gratulujemy osiągnięć.

Kalski

W dniach  9-10 czerwca  w Słupsku  rozegrane zostały  zawody finałowe XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”. Wśród 10 najlepszych uczestników finałów, była tegoroczna absolwentka naszego liceum  Wiktoria Bzoma z 3f. Wiktoria zdobyła tytuł laureata III-go miejsca.

W tej samej olimpiadzie status finalistek (znajdując się w pierwszej 50-ce startujących) zdobyły Amelia Kurzec z IIIa i Magdalena Stelmach z 1b.

Gratulacje dla dziewczyn.

A.Kalski

Finały Olimpiady Wiedzy o UE.

W sobotę w Białymstoku w finałach IX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (organizowanej przez COPTIOSH) znaczące sukcesy osiągnęły nasze reprezentantki. Magdalena Stelmach z 1b została laureatką IX -tego miejsca, Wiktoria Bzoma – 3f – laureatką X -tego miejsca, a Amelia Kurzec z IIIa – uzyskała status finalistki.