Wycieczka do IGT Poland

5 kwietnia 2024 roku  klasa 3e z naszego Liceum  wraz z opiekunami panią Renatą Śmieszek i panią Anną Wasińską miała okazję uczestniczyć w wycieczce do IGT Poland. Firma IGT Poland jest częścią międzynarodowej korporacji, będącej liderem w projektowaniu i dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań dla salonów gier.

Podczas wycieczki młodzież miała szansę zobaczyć, jak wygląda działanie międzynarodowej korporacji, na czym polegają zadania poszczególnych pracowników firmy oraz wysłuchać prezentacji nt. tego jak najlepiej podejmować decyzje w swoim życiu zawodowym, by osiągnąć zadowolenie i satysfakcję z wykonywanej pracy.

Uczniowie naszego Liceum mieli także możliwość obejrzenia archiwalnych maszyn kasynowych z różnych państw oraz zapoznania się z systemami zabezpieczeń w celu przeciwdziałania uzależnieniom.

Wycieczka do IGT Poland przybliżyła uczniom naszej szkoły, jak wyglądają realia pracy w międzynarodowej korporacji, co jest kluczowe obecnie na rynku pracy, oraz jak podejmować decyzje zawodowe, by przynosiły one zadowolenie i poszerzały horyzonty.

Anna Karsznicka  klasa 3e

Skip to content