STUDNIÓWKA 2020

8 lutego 2020 r. w sali Mediolan w podłowickim Strzelcewie odbył się bal studniówkowy. Uczniowie Prusa spędzili noc na wspaniałej zabawie, w pięknej sali bankietowej, w miłym towarzystwie. 

Oficjalną część studniówki poprowadzili Patrycja Sikora i Jakub Świderski. Bal uroczyście rozpoczęła pani dyrektor Anna Janus, która życzyła maturzystom wspaniałej zabawy, a po niej dobrego wykorzystania czasu, jaki pozostał do matury, i odwagi w walce o realizację marzeń. Do życzeń przyłączyli się goście: przewodniczący Rady Miasta pan Andrzej Melon, przedstawiciele rodziców oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego. 

Jak każdego roku, najbardziej widowiskową częścią uroczystości był polonez, tym razem zaprezentowany aż w sześciu turach. W tańcu towarzyszyły trzecioklasistom panie dyrektor: p. Anna Janus, p. Dorota Michalak i p. Małgorzata Jakim oraz wychowawczynie: p. Iwona Fontańska (3a), p. Anna Stopińska (3b), p. Ewelina Malińska (3c), p. Jolanta Stegienka (3d), p. Anna Olczak (3e) i p. Aneta Serafin (3f). 

Po polonezie przedstawiciele klas 3a, 3c i 3e przedstawili przygotowany przez siebie koncert życzeń zatytułowany „Wspomnień czar”, dedykowany wychowawcom i pozostałym pracownikom szkoły. Tę część uroczystości poprowadzili: Anna Grzywa i Piotr Malesa. Niezapomniane przeboje koncertowe wykonali: Agata Grzegorzewska, Alicja Jaroń, Elżbieta Namielska, Kinga Rochalska, Patrycja Śmiechowicz, Maja Truszkowska, Natalia Trojan i Sebastian Adamczyk. 

A potem była już szampańska zabawa do białego rana, od czasu do czasu przerywana sesją zdjęciową przy ściance z napisem STUDNIÓWKA 2020. Bo przecież wspomnienia trzeba urwalić…

Skip to content