PROJEKT SPOŁECZNY– „ Pełna miska dla schroniska”

Zakończyła się zbiórka karmy i koców dla zwierząt ze schroniska w Pamiętnej  zorganizowana przez  klasy 1K i 3F  wraz z  wychowawcami w Liceum Ogólnokształcącym im. B. Prusa  w Skierniewicach. 

Przez tydzień  zebrano 112 kilogramów  karmy  dla psów. Oprócz suchej  i mokrej karmy wśród zebranych rzeczy znalazły się koce, legowiska oraz  smakołyki  dla  psów. Ze  sprzedaży  ciast udało się  zebrać prawie 300  złotych.  Kwota   została  przekazana na  potrzeby  schroniska. Zbiórka kolejny raz pokazała, że naszym uczniom  oraz innym osobom wspierającym akcję nie jest obojętny los porzuconych i bezdomnych zwierząt.   Wszystkie zebrane dary zostały przewiezione samochodem do schroniska dla zwierząt w Pamiętnej.                                                                    Wszystkim ofiarodawcom za ogromne serce, zaangażowanie i bezinteresowną pomoc bezdomnym zwierzętom ze schroniska w  Pamiętnej  w imieniu „naszych psiaków” serdecznie dziękujemy.

Pamiętajmy, że zwierzakom możemy pomagać przez cały rok.  Schronisko  przyjmuje nawet najmniejsze dary. Przy takich akcjach warto mieć świadomość, że pomaganie nie kończy się na finale, a dobre uczynki można kontynuować przez cały czas. Można  przychodzić  do  schroniska  w  sobotę  i  niedzielę  i wyprowadzać  nasze psiaki  na spacery.  Nastawmy się na pomaganie, razem możemy więcej   i  pamiętajmy, że dobro wraca. 

                                                                                  Organizator:

          mgr  Katarzyna  Hałatiuk 

mgr  Aneta  Serafin

Skip to content