Finał projektu The Young Women’s Leadership Group

 11 stycznia 2023r. odbyło się ostatnie spotkanie w ramach projektu  The Young Women’s Leadership Group. Zwieńczeniem tego cyklu warsztatów było stworzenie własnej Vision Board, czyli mapy marzeń.

Stanowiło to doskonałą okazję do rozwoju kreatywności, pracy zespołowej oraz świetnej zabawy. Nad przebiegiem zajęć czuwała pomysłodawczyni i prowadząca ten cykl spotkań – p. Merry Lynch oraz gościnnie p. Agnieszka Pietraszek – konsultant biznesowy, która podzieliła się swoim doświadczeniem związanym z Vision Board.

      Projekt The Young Women’s Leadership Group był przedsięwzięciem innowacyjnym, po raz pierwszy miał miejsce w liceum. Dzięki długoletniej współpracy z American Corner, które objęło patronat nad tym projektem, to nasze Liceum zostało wybrane jako miejsce, w którym pilotażowo odbyły się takie warsztaty. Projekt odniósł ogromny sukces zarówno dydaktyczny, jak i wychowawczy. Po pierwsze spotkania odbywały się w języku angielskim, co wpłynęło na doskonalenie znajomości tego języka, po drugie – uczniowie zostali zainspirowani do zostania wybitnymi liderami i promowania określonego stylu przywództwa.

koordynator projektu
Sylwia Malinowska
Zofia Kaźmierczak

 

Skip to content