Bezpłatne warsztaty z programowania i matematyki w ramach akcji „Koduj z Gigantami”

Już w tę sobotę 11 września rozpoczynają się pierwsze bezpłatne warsztaty z programowania i matematyki w ramach akcji „Koduj z Gigantami”.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online w dniach 11-12.09., 18-19.09. oraz 25-26.09.2021 r., a także online. Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej lub aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania. 9. edycja akcji „KODUJ Z GIGANTAMI – STARCIE GIGANTÓW – PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER” umożliwia poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak: Scratch, Minecraft, App Inventor, Roblox, C#, Visual Studio, HTML. Dodatkowo, w tej edycji uczniowie klas 7 i 8 oraz przyszli maturzyści mogą wziąć udział w zajęciach online z matematyki, na których wraz z trenerami Gigantów Edukacji zmierzą się z arkuszami egzaminacyjnymi. Akcji towarzyszą konkursy, w których atrakcyjne nagrody zdobyć mogą uczniowie, jak również szkoły i nauczyciele.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl. Zapisy wciąż trwają. Liczba miejsc jest ograniczona.

Skip to content