Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Skierniewicach

ul. Henryka Sienkiewicza 10, 96-100 Skierniewice

Zastępstwa: 21.02 — środa

  • Agnieszka Rogulska

    • 3 9:50 – 10:35

      2 bG - 2

      Sala 2
    • 4 10:55 – 11:40

      3 aG - 35

      Sala 35
    • 5 11:50 – 12:35

      j. angielski kontynuacja I język - kl. 3a - 35

      Sala 35 złączenie grup
    • 6 12:45 – 13:30

      j. angielski rozszerzony- klasy 3a( III g - 30

      Sala 30 złączenie grup
    • 7 13:35 – 14:20

      2 aG(2) - 35

      Sala 35 za nieobecny oddział
  • Aneta Serafin

    • 1 8:05 – 8:50

      turystyka - klasy 3a,e - Uczniowie przychodzą później

    • 2 8:55 – 9:40

      turystyka - klasy 3a,e - Uczniowie przychodzą później

    • 3 9:50 – 10:35

      2 f(1) - FIT

    • 4 10:55 – 11:40

      2 f(2) - FIT

    • 5 11:50 – 12:35

      1 f - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

    • 6 12:45 – 13:30

      1 f(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

  • dyżury

    • 1 8:05 – 8:50

      H+A

    • 2 8:55 – 9:40

      B1D

    • 2 8:55 – 9:40

      H+A

    • 2 8:55 – 9:40

      Ł2

    • 3 9:50 – 10:35

      H+A

    • 3 9:50 – 10:35

      Ł2

    • 4 10:55 – 11:40

      BIB

    • 4 10:55 – 11:40

      H+A

    • 4 10:55 – 11:40

      Ł2

    • 6 12:45 – 13:30

      B1D

    • 7 13:35 – 14:20

      Ł1

    • 7 13:35 – 14:20

      B1D

  • Ewelina Malińska

    • 2 8:55 – 9:40

      biologia 3c - 25

      Sala 25 złączenie grup
    • 3 9:50 – 10:35

      2 aG - 25

      Sala 25 za nieobecny oddział
    • 6 12:45 – 13:30

      1 c - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

    • 7 13:35 – 14:20

      biologia 2c - 25

      Sala 25 złączenie grup
    • 8 14:25 – 15:10

      2 c(1) - 25

      Sala 25 złączenie grup
  • Grzegorz Bożek

    • 1 8:05 – 8:50

      2 d(1) - Uczniowie przychodzą później

    • 2 8:55 – 9:40

      2 d(2) - G1

      Sala G1 złączenie grup
    • 5 11:50 – 12:35

      1 b(1) - 21

      Sala 21
    • 6 12:45 – 13:30

      1 f(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)

    • 7 13:35 – 14:20

      2 d - Uczniowie zwolnieni do domu

  • Jacek Klemba

    • 4 10:55 – 11:40

      j. niemiecki kontynuacja 1a,e - Biblioteka

    • 5 11:50 – 12:35

      j. niemiecki kontynuacja kl.2d.e.f - 32

      Sala 32
  • Joanna Olak

    • 1 8:05 – 8:50

      j. niemiecki kontynuacja kl. 2a,b,c - 92

      Sala 92 złączenie grup
    • 2 8:55 – 9:40

      j. niemiecki kontynuacja kl. 2a,b,c - 92

      Sala 92 złączenie grup
    • 4 10:55 – 11:40

      j. niemiecki kontynuacja 1d,e - 42

      Sala 42 złączenie grup
    • 5 11:50 – 12:35

      j. niemiecki od podstaw kl.2d,e,f - Złączenie grup

      L. Rodziewicz
    • 7 13:35 – 14:20

      j. niemiecki od podstaw kl. 1b - Uczniowie zwolnieni do domu

    • 8 14:25 – 15:10

      j.niemiecki podstawa - II język - klasy - Uczniowie zwolnieni do domu

  • Piotr Łysikowski

    • 1 8:05 – 8:50

      gry zespołowe chłopcy - klasy 3a,e - Uczniowie przychodzą później

    • 2 8:55 – 9:40

      gry zespołowe chłopcy - klasy 3a,e - Uczniowie przychodzą później

    • 3 9:50 – 10:35

      3 c(1) - GZCH

      Sala GZCH
    • 5 11:50 – 12:35

      1 b(2) - Złączenie grup

      K. Dąbrowska cała klasa
    • 6 12:45 – 13:30

      1 b(1) - GZCH

      Sala GZCH
    • 7 13:35 – 14:20

      gry zespołowe - dziewczęta 1c,d - GZDZ

      Sala GZDZ złączenie grup
    • 8 14:25 – 15:10

      gry zespołowe - dziewczęta 1c,d - GZDZ

      Sala GZDZ złączenie grup
  • Renata Śmieszek

    • 1 8:05 – 8:50

      3 c(1) - 22

      Sala 22
    • 3 9:50 – 10:35

      3 c(2) - 22

      Sala 22
    • 4 10:55 – 11:40

      1 f - 22

      Sala 22
    • 6 12:45 – 13:30

      2 b - 22

      Sala 22
    • 7 13:35 – 14:20

      3 c - 22

      Sala 22