Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Skierniewicach

ul. Henryka Sienkiewicza 10, 96-100 Skierniewice

Kadra

WYKAZ NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Język polski

mgr Iwona Fontańska

mgr Krystyna Kostarska

mgr Anna Lelonkiewicz-Kubik

mgr Iwona Mandziej

mgr Monika Stachów

mgr Katarzyna Szalkowska

 

Język angielski

mgr Monika Łazęcka

mgr Beata Markiewicz

mgr Anna Miler

mgr Katarzyna Nowak

mgr Małgorzata Pałczyńska

mgr Paulina Piasecka

mgr Agnieszka Rogulska

mgr Monika Sobczak

Język niemiecki

mgr Jacek Klemba

mgr Joanna Olak

mgr Lilla Popłońska

mgr Lidia Rodziewicz

mgr Małgorzata Rusek-Markus

mgr Sylwia Zakrzewska

Język rosyjski

mgr Michał Chruściel

mgr Magdalena Kaczuba

Język francuski

mgr Dorota Pszczółkowska

 

 

 

Biologia

mgr Iwona Leśniewicz

mgr Ewelina Malińska

mgr Ewa Sikorska-Noori

mgr Jolanta Stegienka

 

Historia

mgr Andrzej Kalski

dr Anna Olczak

mgr Tomasz Sydor

mgr Alicja Wachninin-Męcina

Chemia

mgr inż. Agnieszka Kałucka

mgr Aneta Patrzałek

mgr Emilia Świątek

 

Fizyka

mgr Stefan Paszkiewicz

mgr Aneta Patrzałek

Matematyka

mgr Aleksandra Daciów

mgr Robert Jarczewski

mgr Stanisław Pietrzkowski

mgr Marek Rożniak

mgr Jolanta Sukiennik

mgr Renata Śmieszek

mgr Ewa Wasiak

mgr Renata Wolniewicz

dr Henryk Zasępa

Geografia

mgr Justyna Kowalczyk

mgr Piotr Staniak

mgr Anna Walendzik – Rokicka

mgr Bożena Urbanek

Wiedza o społeczeństwie

mgr Andrzej Kalski

dr Anna Olczak

mgr Alicja Wachnianin-Męcina

Informatyka

mgr Aleksandra Daciów

mgr Michał Laska

mgr Anna Stopińska

 

Biblioteka

mgr Bożena Prachnio

mgr Ewa Sikorska – Noori

Etyka

mgr Renata Stępniak

Wychowanie fizyczne

mgr Grzegorz Bożek

mgr Katarzyna Hałatiuk

mgr Konrad Kaczmarek

mgr Sławomir Kowalski

mgr Piotr Łysikowski

mgr Aneta Serafin

Religia

ks. Marcin Moks

mgr Renata Stępniak

mgr Elżbieta Woźniak

Podstawy przedsiębiorczości

mgr Krystyna Dąbrowska

Wiedza o kulturze

mgr Bożena Prachnio

Historia i społeczeństwo

dr Anna Olczak

mgr Małgorzata Pawlik

mgr Alicja Wachnianin-Męcina

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Grzegorz Bożek

 

Pedagog szkolny

mgr Anna Michalska

Psycholog

mgr Maria Włoczyk

Doradca zawodowy

mgr Anna Fajkowska-Wesołek

Muzyka

mgr Sławomir Trochonowicz

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Anna Lelonkiewicz-Kubik

mgr Iwona Leśniewicz

mgr Anna Michalska

Przyroda

mgr Agnieszka Kałucka

mgr Jolanta Stegienka

dr Anna Traut-Seliga

Zajęcia techniczne

Paweł Felczyński

 

Fizyka w przyrodzie

mgr Stefan Paszkiewicz

 

Zajęcia artystyczne

mgr Bożena Prachnio

mgr Lucyna Synowiec