Kadra

WYKAZ NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Język polski

mgr Iwona Fontańska

dr Anna Janus

mgr Krystyna Kostarska

mgr Anna Lelonkiewicz-Kubik

mgr Dorota Michalak

mgr Jadwiga Michalak

mgr Monika Stachów

mgr Katarzyna Szalkowska

Język angielski

mgr Magdalena Dyki-Pędziach

mgr Zofia Kaźmierczak

mgr Elżbieta Laskowska-Przybył

mgr Sylwia Malinowska

mgr Beata Markiewicz

mgr Anna Miler

mgr Katarzyna Nowak

mgr Małgorzata Pałczyńska

mgr Paulina Piasecka

mgr Agnieszka Rogulska

mgr Anna Wasińska

zyk niemiecki

mgr Katarzyna Kaliściak

mgr Rafał Miszke

Język rosyjski

mgr Michał Chruściel

mgr Magdalena Kaczuba

mgr Sylwia Malinowska

Język francuski

mgr Sylwia Barceluk-Juraś

mgr Dorota Pszczółkowska

Biologia

mgr Ewa Kaniewska

mgr Iwona Leśniewicz

mgr Mariola Oporska

mgr Jolanta Stegienka

mgr Agnieszka Zglińska

Historia

mgr Sylwia Barceluk-Juraś

mgr Andrzej Kalski

dr Anna Olczak

mgr Tomasz Sydor

mgr Alicja Wachnianin-Męcina

Chemia

mgr Jolanta Belina-Farej

mgr inż. Agnieszka Kałucka

mgr Beata Moraczewska

Fizyka

mgr Stefan Paszkiewicz

mgr Aneta Patrzałek

Matematyka

mgr Aleksandra Daciów

mgr Małgorzata Jakim

mgr Elżbieta Michalak

mgr Piotr Próba

mgr Marek Rożniak

mgr Jolanta Sukiennik

mgr Renata Śmieszek

mgr Renata Wolniewicz

Geografia

mgr Piotr Staniak

mgr Anna Walendzik – Rokicka

Wiedza o społeczeństwie

mgr Andrzej Kalski

dr Anna Olczak

mgr Alicja Wachnianin-Męcina

Informatyka

mgr Aleksandra Daciów

mgr Anna Stopińska

Biblioteka

mgr Agnieszka Sikorska-Barska

mgr Ewa Sikorska – Noori

Etyka

mgr Renata Stępniak

Wychowanie fizyczne

mgr Grzegorz Bożek

mgr Katarzyna Hałatiuk

mgr Konrad Kaczmarek

mgr Sławomir Kowalski

mgr Piotr Łysikowski

mgr Aneta Serafin

Religia

ks. Grzegorz Gumieniak

mgr Renata Stępniak

mgr Elżbieta Woźniak

Podstawy przedsiębiorczości

mgr Dorota Pszczółkowska

Muzyka

mgr Sławomir Trochonowicz

Historia i społeczeństwo

mgr Sylwia Barceluk-Juraś

mgr Andrzej Kalski

dr Anna Olczak

mgr Alicja Wachnianin-Męcina

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Grzegorz Bożek

Pedagog szkolny

mgr Anna Michalska

Psycholog

mgr Maria Włoczyk

Doradca zawodowy

mgr Anna Fajkowska-Wesołek

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Anna Lelonkiewicz-Kubik

Przyroda

mgr Iwona Leśniewicz

mgr Jolanta Stegienka